Wat ga je doen?
Als Delivery Manager ontwikkel je samen met de klant, het team en de eindgebruikers digitale oplossingen. Toffe klanten zoals Crypto Insiders, TNO en NOS begeleid je in het proces van conceptueel idee naar functionele oplossing, dankzij jouw vergevorderde projectmanagementvaardigheden. Je zorgt ervoor dat je team gemotiveerd blijft en neemt zowel klant, team als eindgebruikers mee in jouw visie en aanpak.
Wat wij je bieden?
- Salaris o.b.v. ervaring tussen de € 3.000 en € 4.500;
- Goede aanvullende arbeidsvoorwaarden zoals pensioen, laptop, opleidings- en reiskostenvergoeding, e.d.;
- Lunch verzorgd door onze Jeannette;
- Werken met toffe klanten;
- Mogelijkheid tot thuiswerken (inclusief thuiswerkvergoeding);
- Communicatievergoeding;
- Graag jezelf (blijven) ontwikkelen? Er is heel veel mogelijk! Vraag ernaar bij je 1e gesprek.
Wat wij verwachten?
- Je vindt het leuk om (soms technisch complexe) sites en portals te realiseren en je hebt daar een duidelijke visie op.
- Het bewaken van de projectscope, planning en het budget is jouw tweede natuur.
- Je kunt je goed verplaatsen in de business van de klant.
- Je acteert en presenteert moeiteloos op verschillende ‘niveaus’, denk aan het aansturen van juniors tot aan het overtuigen van de directie van grote organisaties.
- Je neemt je team mee om te streven naar het allerbeste digitale product.
- Je hebt HBO/WO denk- en werkniveau en aantoonbare werkervaring in de bureauwereld.
Over Expedition
Expedition is een zelfstandig WordPress label, gebruikmakend van de faciliteiten van Bitfactory. Je zit dus ‘fysiek’ tussen je Bitfactory collega’s waarmee je kunt sparren, lunchen en leuke uitjes mee maakt.
Het klantenbestand van Bitfactory/Expedition is onder andere NOS, TNO, Tony’s Chocolonely, NPO, Gemeente Rotterdam en het Prinses Maxima Centrum.
Ga jij mee op expeditie?
Spreekt deze vacature jou aan? Dan komen we graag met jou in contact. Solliciteer direct of bel met Joris Rijpma op 06 1234 5666 of mail naar joris.rijpma@bitfactory.nl.